...

Wykonam

sklep internetowy

dla Twojego biznesu

Nadszedł czas aby wkroczyć na nowe obszary sprzedaży! Sklep internetowy jest narzędziem, które pozwoli Ci na rozwinięcie działalności handlowej w sieci i zdobywanie nowych klientów 24/7. Chcesz połączyć profesjonalny design wraz z funkcjonalnością sklepu? Zapraszam do skorzystania z mojej usługi.

sklep

Sklep internetowy Twoim handlowcem 24/7

Własny sklep internetowy daje Ci wiele korzyści i możliwości rozwoju. Handel online ma duży potencjał i należy go w pełni wykorzystać. Ja tworzę sklepy internetowe na popularnych platformach e-commerce takich jak WooCommerce oraz PrestaShop. Otrzymujesz ode mnie stabilny, sprawdzony oraz łatwy w rozbudowie sklep który zarabia dla Ciebie. Korzystając z moich rozwiązań obniżysz koszty jednocześnie zwiększając swoje obroty. Twój sklep będzie przyciągał wzrok atrakcyjnym wyglądem jak również pozyskiwał nowych klientów.

Usługi które mogę wykonać dodatkowo:

Moja praca nie kończy się na wykonaniu sklepu internetowego. Oferuję dodatkowe usługi na miarę Twoich potrzeb.

Copywriting

Potrzebujesz przygotować opisy produktów? Zrobię to dla Ciebie już od 50 zł netto za 1000 znaków.

Wielojęzyczność

Potrzebujesz sklepu w wielu językach? Oferuję tłumaczenie oraz wdrożenie już od 500 zł netto za język.

Przeniesienie produktów

Chcesz zmigrować produkty z innej platformy? Chętnie się tego podejmę, a cenę ustalimy indywidualnie.

Administracja sklepem

Potrzebujesz wsparcia w dodawaniu produktów czy administracji swoim sklepem. Oferuję pomoc od 100zł/h netto.

Chcesz mieć swój sklep internetowy?

Porozmawiaj ze mną o swoim biznesie!

Zobacz co zyskasz

Łatwe wprowadzanie produktów

Zastosowanie nowoczesnych aplikacji pozwala na szybkie i przyjemne dodawanie produktów do Twojego sklepu. Skorzystasz z opcji, które ułatwią Ci administrację.

Responsywność

To wsparcie wszystkich urządzeń od komputerów po smartfony. Dzięki RWD Twój sklep będzie generował zyski na każdym urządzeniu podłączonym do Internetu.

Wsparcie techniczne

Nie rozstajemy się wraz z zakończeniem projektu. Każdy klient może liczyć na szkolenie z zarządzania sklepem, a gdy zajdzie taka potrzeba zapewnię pomoc w obsłudze.

Bezpieczeństwo klienta

Dbam o każdy detal wpływający na bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich klientów - nikt nie robi zakupów w podejrzanym miejscu.

Administrowanie sklepem

Zarządzanie sklepem będzie intuicyjne dzięki czemu po krótkim szkoleniu będziesz mógł powierzyć zadania administratora każdemu pracownikowi.

Gratis do zamówienia

W ramach dobrej współpracy każdy klient podpisujący ze mną umowę na wykonanie sklepu otrzymuje wybrany przez siebie gratis, więcej informacji w zakładce o mnie

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.