...

Wykonam

stronę internetową

dla Twojej firmy

Do każdego projektu strony internetowej podchodzę  indywidualnie. Projekt przygotowywany jest wspólnie z klientem na podstawie briefu oraz przedstawionych oczekiwań. Oferuję wykonanie każdej możliwej działalności internetowej. Tworzę strony wizytówkowe oraz rozbudowane serwisy internetowe.

www-oferta

Strona internetowa Twoją wizytówką w sieci!

Profesjonalna strona internetowa to w obecnych czasach obowiązek każdego przedsiębiorcy. Jest ona praktyczną wizytówka działalności w Internecie, która prezentuje Twoja firmę, a także bramka pozwalająca na dotarcie do szerokiego grona klientów. Moim zdaniem każda firma powinna zadbać o swój profesjonalny wizerunek w sieci. Twoja strona internetowa to pierwszy kontakt klienta z firmą i tu najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Oferuje swoje usługi zarówno dla małych jak i dużych firm.

Usługi które mogę wykonać dodatkowo:

Moja praca nie kończy się na wykonaniu strony internetowej. Oferuję dodatkowe usługi na miarę Twoich potrzeb.

Copywriting

Potrzebujesz przygotować teksty na stronę internetową? Zrobię to dla Ciebie już od 50 zł netto za 1000 znaków.

Wielojęzyczność

Potrzebujesz wielojęzycznej strony internetowej? Oferuję tłumaczenie oraz wdrożenie już od 500 zł netto za język.

Przeniesienie materiałów

Chcesz przenieść blog lub/i treści ze starej strony? Chętnie się tego podejmę, a cenę ustalimy indywidualnie.

Administracja stroną

Potrzebujesz wsparcia w dodawaniu informacji czy administracji swoją stroną. Oferuję pomoc od 80zł/h netto.

Nadszedł czas wypromować Twoją firmę!

Porozmawiaj ze mną o swoim biznesie!

Zobacz co zyskasz

Wsparcie powykonawcze

Nie rozstajemy się wraz z zakończeniem projektu. Każdy klient może liczyć na szkolenie z zarządzania witryną, a gdy zajdzie taka potrzeba zapewnię wsparcie powykonawcze.

Wiarygodnośc

Nowoczesna strona pozwoli Twojej firmie zdobyć zaufanie klientów. Poprzez profesjonalny wygląd Twojej witryny prezentujesz profesjonalizm swojej marki.

Responsywność

To wsparcie wszystkich urządzeń od komputerów po smartfony. Dzięki RWD Twoja strona będzie się profesjonalnie prezentować na każdym urządzaniu.

Prosty CMS

Wordpress to prosty CMS który będzie twoim zapleczem. Dzięki niemu możesz samemu aktualizować treści na swojej stronie bez potrzeby zatrudniania programisty.

Pierwsze wrażenie

Pierwszy kontakt Twojego klienta ze stroną jest bardzo ważny. Profesjonalnie wykonana witryna wzbudza zainteresowanie oraz buduje wizerunek Twojej firmy.

Gratis do zamówienia

W ramach dobrej współpracy każdy klient podpisujący ze mną umowę na wykonanie strony otrzymuje wybrany przez siebie gratis, więcej informacji w zakładce o mnie

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.